هاست و دامنه

هاست و دامنه

هاست و دامنه دو تا موضوع مهم در طراحی وبسایت میباشد که شاید بیشتر طراحان سایت بدلیل اینکه هاست رو خودشان میزبانی نمیکنند به مشتریان بیشتر توضیح نمیدهند. هاست یا همان میزبانی فضایی بر روی هاردهای سرور های تحت آنلاین میباشد که کلیه محتوای سایتها اعم از :

تصاویر ، متون ، فیلم ها و کدنویسی ها درون این فضا قرار میگیرد. و زمانی که آدرس اینترنتی وبسایت مورد نظر را سرچ میکنیم محتوای موجود در هاست متصل شده نمایش داده میشود.

دامنه ، ادرس اینترنتی میباشد که توسط فیلد نیم سرور به هاست مورد نظر متصل میشود و در زمان ادرس دهی محتوای موجود در هاست را اجرا مینماید. دامنه ها دارای چندین پسوند های مختلفی میباشند که معمولا پسوند های .net برای سایت های شبکه ای و مناسب با موضوعات شبکه نام گذاری میشوند و پسوند .org برای سایت های سازمانی و ارگانها در سراسر جهان نام گذاری میشوند و پسوند .com بصورت حالت تجاری اکثر موضوعات عمومی و اختصاصی را شامل میشود. و پسوند .ir ویژه وبسایت های ایرانی ارائه میشود که مرکز ثبت این دامنه در ایران میباشد.

میلان گروپ برای مشتریانی که طراحی سایت خود را به ما میسپارند دامنه .ir  با یک هاست پرسرعت از سرورهای دینتاسنتر برج میلاد ارائه مینماید که حتی زمانیکه اینترنت جهانی قطع شده باشد ، وبسایت شما همچنان آنلاین و بالا خواهد بود. و این دو خدمات بصورت یکسال رایگان به مشتریان میلان گروپ ارائه میشود.

×

تخفیف ویژه یک میلیونی بمدت محدود تماس با ما